Portfel Paszportowy Czarny

299.99 

Nasz portfel paszportowy wykonany jest ze skóry wysokiej jakości, dzięki czemu jest trwały i elegancki.

Jeśli szukasz eleganckiego i funkcjonalnego portfela, który posłuży Ci przez wiele lat, to mam dla Ciebie doskonałą propozycję. Jego smukła budowa zapewni wygodę noszenia, a jego elegancki design doda szyku każdej stylizacji. Wewnątrz znajduje się miejsce na karty, dokumenty i gotówkę, dzięki czemu zawsze będziesz mieć wszystko pod ręką. Portfel paszportowy od ThinkLeather może stać się nieodłącznym elementem Twojego codziennego wyposażenia, a ty będziesz mógł cieszyć się jego wyjątkową trwałością i wygodą.

50 w magazynie

ROZMIAR
Długość – 14 cm
Szerokość – 10 cm

MATERIAŁ
Produkt wykonany jest ze skóry bydlęcej. Ten rodzaj skóry naturalnej pokryty jest cienką warstwą ochronną. Na powierzchni skóry mogą być widoczne naturalne cechy skóry oraz przebarwienia.

WŁAŚCIWOŚCI SKÓRY

Skóra, będąc dziełem natury, wykazuje swoje indywidualne cechy, które nadają jej niepowtarzalny styl. Niewielkie niedoskonałości, takie jak zadrapania, marszczenia, żyły czy ukąszenia owadów, które można zaobserwować na skórze, są jedynie oznaką jej naturalnego pochodzenia i nie powinny być traktowane jako defekty. Zamiast tego, stanowią one nieodłączny element piękna i charakteru skóry, nadając jej wyjątkowość i oryginalność.

TRWAŁOŚĆ

Skóra jest materiałem wykorzystywanym od wieków do tworzenia galanterii. Niezawodny materiał to nasza podstawowa wartość i gwarancja niepowtarzalnej jakości. Trwałość skóry pozwala cieszyć się naszymi produktami przez wiele lat i przekazywać je z pokolenia na pokolenie. Pozwól nam stać się częścią Twojej wyjątkowej historii!

JAK DBAĆ

O skórę naturalną należy odpowiednio dbać, czyszczenie i jej nawilżanie zapewniają nie tylko dobry wygląd, ale przede wszystkim wspomnianą trwałość. Najlepszym sposobem na przedłużenie życia tego typu produktów jest ich regularna konserwacja. Balsam lub wosk do skóry naturalnej idealnie sprawdzi się w przypadku pielęgnacji większości produktów dostępnych w naszym sklepie. Ze względu na swoje odżywcze właściwości znacznie przedłuży żywotność i zapewni nienaganny wygląd przez maksymalnie długi okres użytkowania.

EAN: 5905623600017 Kategorie: ,