Podkładka pod mysz ciemny brąz hydrofobowa

99.99 

Podkładka pod myszkę z wysokiej jakości skóry bydlęcej to oryginalne rozwiązanie, które doda elegancji i wygody przez długi czas.

Jest przyjemna w dotyku, dzięki czemu korzystanie z myszki jest niezwykle komfortowe. Dodatkowo skórzana powierzchnia doskonale sprawdzi się w przypadku myszek optycznych i laserowych, dzięki czemu praca na komputerze stanie się jeszcze bardziej efektywna. Ten produkt to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o jakość swojej pracy przy komputerze.

48 w magazynie

ROZMIAR
Długość – 20 cm
Szerokość – 20 cm

MATERIAŁ
Produkt wykonany jest ze skóry bydlęcej. Ten rodzaj skóry pokryty jest powłoką hydrofobową, która daje skórze pokrycie kolorem oraz jest odporna na przebarwienia. Skóra odporna na czynniki zewnętrzne, łatwa w użytkowaniu.

WŁAŚCIWOŚCI SKÓRY

Skóra, będąc dziełem natury, wykazuje swoje indywidualne cechy, które nadają jej niepowtarzalny styl. Niewielkie niedoskonałości, takie jak zadrapania, marszczenia, żyły czy ukąszenia owadów, które można zaobserwować na skórze, są jedynie oznaką jej naturalnego pochodzenia i nie powinny być traktowane jako defekty. Zamiast tego, stanowią one nieodłączny element piękna i charakteru skóry, nadając jej wyjątkowość i oryginalność.

TRWAŁOŚĆ

Skóra jest materiałem wykorzystywanym od wieków do tworzenia galanterii. Niezawodny materiał to nasza podstawowa wartość i gwarancja niepowtarzalnej jakości. Trwałość skóry pozwala cieszyć się naszymi produktami przez wiele lat i przekazywać je z pokolenia na pokolenie. Pozwól nam stać się częścią Twojej wyjątkowej historii!

JAK DBAĆ

O skórę naturalną należy odpowiednio dbać, czyszczenie i jej nawilżanie zapewniają nie tylko dobry wygląd, ale przede wszystkim wspomnianą trwałość. Najlepszym sposobem na przedłużenie życia tego typu produktów jest ich regularna konserwacja. Balsam lub wosk do skóry naturalnej idealnie sprawdzi się w przypadku pielęgnacji większości produktów dostępnych w naszym sklepie. Ze względu na swoje odżywcze właściwości znacznie przedłuży żywotność i zapewni nienaganny wygląd przez maksymalnie długi okres użytkowania.

EAN: 5905623600222 Kategorie: ,